Loading
  • 0850 840 9933

Hakkımızda

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.

‘’YARIM ASIRLIK YOLCULUK’’

Koluman Holding, 1965’den bu yana farklı alanlardaki yatırımları ile bugün, motorlu taşıtlar, inşaat ve mühendislik, üstyapı üretim, pazarlama ve dış ticaret alanlarında müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. Koluman, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapıyor. Lojistik sektöründe onaylı Daimler üst yapıcı olarak Mersin’in Tarsus ilçesindeki 80.000m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren Koluman, nakliye ve lojistik sektörü için semi-treyler , savunma sanayinde kullanılmak üzere taktik tekerlekli araçlara sivil ve askeri projeler dahilinde üst yapı üretimi gerçekleştiriyor.

Büyük projelere imza atan Koluman Holding, Türk toplumunun ilerlemesine ve insana olan yatırımına gururla katkı sağlamaya devam edecek.

Misyon

Müşterilerimize yenilikçi çözümler üretmeyi ve tüm paydaşlarımıza değer yaratmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Ticari üst yapı ve treyler üreticisi olarak dünya standartlarında global marka olmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

Etik Duruşumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada tüm değerlere saygı gösterir, yasalara etik olmayan hiçbir ticari ilişkiye girmeyiz. İş ilişkilerimizde yürürlükteki tüm kanunlara uygun davranırız.

İtibarımız

İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. İyi, güzel ve gerçek olanın peşinden gitmekle hükümlüyüz.

Sürdürülebilir Büyüme

Kurulduğumuz günden bu yana birincil önceliğimiz yarım asırlık tarihimizle ülkemizin gelişimine katkı sağlayan ekolojik ve ekonomik gelişimine uygun projelere imza atmayı hedefleriz.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını sağlamayı amaçlarız.

Çözüm Ortaklarımız